Про метод

Про метод кластер-лазерного інтростопу

Метод кластер-лазерного інтростопу – це м’яке психотерапевтичне втручання (емоційно-стресова психотерапія) і вплив через біологічно-активні точки спеціальними фізіотерапевтичними апаратами на ділянки в мозку, які відповідають за потяг (“тягу”). На тілі людини є багато біологічно-активних точок, які опосередковано пов’язані з центральною структурою головного мозку. Впливаючи на так звані “центри задоволення”, які є також центрами потягу, можна регулювати аб ж блокувати повністю цю тягу.

ЕФЕКТИВНО

Якщо пацієнт хоче лікуватися та відсутні протипоказання, ефективність методу досягає 98%.

БЕЗБОЛІСНО

Лікування абсолютно безболісне.

БЕЗ МЕДИКАМЕНТІВ

Ми не використовуємо медикаментів, не робимо ін’єкцій, не даємо пігулок.

НЕ ГІПНОЗ

Метод має м’який вплив, без грубого втручання в психіку. Лікування проводиться бадьорому стані пацієнта. Ми не вводимо пацієнта в гіпноз, тобто не змушуємо спати і не діємо проти волі пацієнта.

ІНДИВІДУАЛЬНО

Кожному пацієнту підбираємо свій комплекс психотерапевтичних методів. Враховуємо сімейну ситуацію, особливості темпераменту та характеру, можливі супутні розлади.

НЕ ШКІДЛИВО

Лікування за методом кластер-лазерного інтростопу не шкідливе, має оздоровчий ефект, нормалізує психіку і нервову систему, сприяє зміцненню організму. Часто залежність спричиняє різні захворювання, які відступають після позбавлення залежності.

Наше лікування не має нічого спільного з народним цілительством, екстрасенсорикою, чаклунством.

АНОНІМНО

Ми розуміємо, наскільки важливо зберегти анонімність особи, що лікується. Ми не вимагаємо ніяких персональних даних, не ведемо “карток”, не створюємо баз даних. За необхідності пацієнт може вказати вигадане прізвище.

Що необхідно для лікування методом кластер-лазерного інтростопу?

  • 1.Бажання пацієнта позбавитись від залежності.

    В світі не існує жодного методу примусового лікування залежності, який міг би бути ефективним. Позбавлення залежності – це завжди співпраця лікаря та пацієнта, і вклад пацієнта – це добровільне бажання.

  • 2.Утримання від вживання спиртного щонайменше 3 дні.