Отзывы

Отзывы

Людмила
Большое спасибо Наталии Ивановне и дай Бог ей здоровья! Я много лет искала способ вылечить мужа от пьянства, пробовали разное.  Много раз системы делали, у нарколога подшивались, в разных платных клиниках лежали… я даже втихаря к знахарке ходила… и муж не пьет месяц-два, а потом снова. И он не пьяница. приличный человек, сам хотел бросить, но ничего не помогало и срывался. Наталию Ивановну мне рекомендовал коллега на работе и мы пошли. Уже больше 2 лет и мужа даже не тянет! Я счастлива, муж счастлив и дети рядом с нами счастливы!
Анонім
Я прийшов сюди лікуватись, бо жінка поставила ультиматум. Або я або горілка. Я думав кину сам. Міг не пити пів року. А потім знов у запій на тижня два. Жінка записала мене на прийом, я прийшов і послухав і не повірив, що це може подіяти. Жінка  вмовляла хоча б спробувати. В результаті все вийшло краще, ніж очікували. 1,5 роки сухого закону в моєму житті! І я більше не буду пити, боя тепер нова людина!
Вероніка Олегівна
Спочатку вилікували чоловіка. Спробували на два роки спочатку. Потім вже сам чоловік сказав, що починають виникати думки про випивку. Але сам вирішив прийти ще раз. Ще й брата з села вмовив приїхати. Аж не віриться, що він нарешті усвідомив проблему і сам з нею бореться! Дякую вам!

Оставить отзыв: